Zadymka

Zadymka

200zł

obraz dostępny

tytuł: Zadymka
technika: akwarela
nośnik: papier W&N
format: A4
data: 2023
cykl: TAK, "Światłodrżenie", 6/12

Ile trzeba barwnych plam aby stworzyć wrażenie czegoś namacalnego? Samochodu? Budynku? Mokrego asfaltu? Ile trzeba wylać farby aby stworzyć skojarzenie?

Czasem spaceruję po internecie szukając inspiracji. Czasem znajduję niepozorne zdjęcie, biorę je na tapet, modyfikuję, dostosowuję do własnych potrzeb i rozmalowuję na papierze by powstał odpowiednik tego co znalazłem. Gotowy obraz jest wariacją na temat. Celem jest zabawa formą, szukanie i mierzenie się z tym, czy pomysł który zaistniał podczas odkrycia inspiracji dał się przelać na papier.

Podobają Ci sie moje obrazy? Chcesz mnie jakoś wspomóc?

Artyści to wrażliwe dusze, a ich dzieła są jak wychodowane, egzotyczne kwiaty - lgną do światła, tzn. do publiki. Jak można wspierać twórców? Na wiele sposobów - poniżej kilka pomysłów:

  • udostępnij zdjęcia / linki przedstawiające prace, które ci się spodobały podając link zwrotny lub chociaż informację kto jest twórcą - niech dobra nowina idzie w świat!
  • skomentuj, podziel sie swoją opinią z artystą, napisz do niego o swoich odczuciach
  • rozmawiaj o sztuce z innymi, dziel się tym co Ci się podoba lub co Cię poruszyło, odrzuciło czy jakkolwiek artystycznie zwróciło Twoją uwagę
  • kup prawdziwy obraz na własność - stań się prawdziwym właścicielem i SUPER-FANEM! Kto wie? Może to początek wspaniałej, kolekcjonerskiej przygody?
  • wspomóż dobrym słowem - artyści to wrażliwe osoby cały czas borykające sie z kryzysami twórczymi - trzeba nas wspierać :)
  • wybierz się na wernisaż, wystawę - sztukę trzeba oglądać w oryginale, a nie tylko na ekranie
  • jeśli możesz wesprzyj artystę finansowo - materiały nie są tanie

© VEREB.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone