Tychy, szkoła nr 1 przed przebudową

Tychy, szkoła nr 1 przed przebudową

obraz niedostępny

tytuł: Tychy, szkoła podstawowa nr 1 przed przebudową
technika: akwarela
nośnik: papier
format: 34x24cm
data: luty 2023
cykl: TAK, "Tychy ze starych fotografii"

Stare Tychy zawsze będą wiązały się w moim sercu z gorącymi uczuciami. Sentymenty jakich doświadczam spacerując tymi samymi uliczkami którymi chodziłem do szkoły pozostają w sferze pozytywnych emocji, których uwielbiam doświadczać. Szkoła podstawowa nr 1 to miejsce wielu wspomnień, a z klasą, w mniejszym lub wiekszym stopniu, ale jednak, do dziś mam kontakt (pozdrawiam Was serdecznie!). Co prawda szkoła prezentowana na akwareli jest jeszcze przed przebudową - rozpocząłem edukację dużo później. Nie zmienia to jednak faktu, że miło mi było malować ten zakątek Tychów.

Podobają Ci sie moje obrazy? Chcesz mnie jakoś wspomóc?

Artyści to wrażliwe dusze, a ich dzieła są jak wychodowane, egzotyczne kwiaty - lgną do światła, tzn. do publiki. Jak można wspierać twórców? Na wiele sposobów - poniżej kilka pomysłów:

  • udostępnij zdjęcia / linki przedstawiające prace, które ci się spodobały podając link zwrotny lub chociaż informację kto jest twórcą - niech dobra nowina idzie w świat!
  • skomentuj, podziel sie swoją opinią z artystą, napisz do niego o swoich odczuciach
  • rozmawiaj o sztuce z innymi, dziel się tym co Ci się podoba lub co Cię poruszyło, odrzuciło czy jakkolwiek artystycznie zwróciło Twoją uwagę
  • kup prawdziwy obraz na własność - stań się prawdziwym właścicielem i SUPER-FANEM! Kto wie? Może to początek wspaniałej, kolekcjonerskiej przygody?
  • wspomóż dobrym słowem - artyści to wrażliwe osoby cały czas borykające sie z kryzysami twórczymi - trzeba nas wspierać :)
  • wybierz się na wernisaż, wystawę - sztukę trzeba oglądać w oryginale, a nie tylko na ekranie
  • jeśli możesz wesprzyj artystę finansowo - materiały malarskie nie są tanie

© VEREB.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone