Snop - Beskidy Snop - Beskidy

Snop - beskidy


200zł

Obraz niedostępny

Mała, klimatyczna akwarelka którą zatytułowałem "Snop - Beskidy" gwarantuje mi ciepłe i bardzo pozytywne emocje. Uwielbiam Beskidy, a w szczególności okolice Rycerki, Rajczy, Ujsoł, Węgierskiej Górki. Tamte pejzaże działają na mnie kojąco. Chciałbym przelać ten spokój i klimat na papier. Złapać światło i energię tamtych miejsc, uroczysk, zagajników i młodników. Schować głęboko w podświadomości tamte niezliczone ścieżki, zapachy, światła i odgłosy. Potem usiąść zimą i wspominać, choćby przez chwilkę. Pielęgnować tą tęsknotę, że kiedyś tam wrócę i odkryję to wszystko na nowo. Tak jak odkrywa się na nowo wydawałoby się zapomniane już smaki i zapachy dziecięcego domu.

Akwarelka ma format A5 (210 x 148mm), farby: Venezia, papier: Arches

Podobają Ci sie moje obrazy? Chcesz mnie jakoś wspomóc?

Artyści to wrażliwe dusze, a ich dzieła są jak wychodowane, egzotyczne kwiaty - lgną do światła, tzn. do publiki. Jak można wspierać twórców? Na wiele sposobów - poniżej kilka pomysłów:

  • udostępnij zdjęcia / linki przedstawiające prace, które ci się spodobały podając link zwrotny lub chociaż informację kto jest twórcą - niech dobra nowina idzie w świat!
  • skomentuj, podziel sie swoją opinią z artystą, napisz do niego o swoich odczuciach
  • rozmawiaj o sztuce z innymi, dziel się tym co Ci się podoba lub co Cię poruszyło, odrzuciło czy jakkolwiek artystycznie zwróciło Twoją uwagę
  • kup prawdziwy obraz na własność - stań się prawdziwym właścicielem i SUPER-FANEM! Kto wie? Może to początek wspaniałej, kolekcjonerskiej przygody?
  • wspomóż dobrym słowem - artyści to wrażliwe osoby cały czas borykające sie z kryzysami twórczymi - trzeba nas wspierać :)
  • wybierz się na wernisaż, wystawę - sztukę trzeba oglądać w oryginale, a nie tylko na ekranie
  • jeśli możesz wesprzyj artystę finansowo - materiały malarskie nie są tanie

© VEREB.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone