Styczniowy spokój po burzy

Styczniowy spokój po burzy

200zł

obraz dostępny

tytuł: Styczniowy spokój po burzy
technika: akwarela
nośnik: papier W&N
format: A4
data: 2022
cykl: TAK, "Światłodrżenie", 1/12

Czasem szukam kadru godzinami. Czasem mijają dni, tygodnie zanim wpadnie coś do głowy, coś kliknie, muza muśnie skrzydłem. W tym wypadku było jednak inaczej. Wracając z pracy kątem oka, w ułamku sekundy ujrzałem ten kadr. Był tak niesamowity, że wrył mi się w pamięć na długie godziny. Wrył się tak głęboko, że udało mi się go przelać na papier. Rzadko tak bywa, ale w tym wypadku jestem całkiem zadowolony z efektu końcowego ;)

Podobają Ci sie moje obrazy? Chcesz mnie jakoś wspomóc?

Artyści to wrażliwe dusze, a ich dzieła są jak wychodowane, egzotyczne kwiaty - lgną do światła, tzn. do publiki. Jak można wspierać twórców? Na wiele sposobów - poniżej kilka pomysłów:

  • udostępnij zdjęcia / linki przedstawiające prace, które ci się spodobały podając link zwrotny lub chociaż informację kto jest twórcą - niech dobra nowina idzie w świat!
  • skomentuj, podziel sie swoją opinią z artystą, napisz do niego o swoich odczuciach
  • rozmawiaj o sztuce z innymi, dziel się tym co Ci się podoba lub co Cię poruszyło, odrzuciło czy jakkolwiek artystycznie zwróciło Twoją uwagę
  • kup prawdziwy obraz na własność - stań się prawdziwym właścicielem i SUPER-FANEM! Kto wie? Może to początek wspaniałej, kolekcjonerskiej przygody?
  • wspomóż dobrym słowem - artyści to wrażliwe osoby cały czas borykające sie z kryzysami twórczymi - trzeba nas wspierać :)
  • wybierz się na wernisaż, wystawę - sztukę trzeba oglądać w oryginale, a nie tylko na ekranie
  • jeśli możesz wesprzyj artystę finansowo - materiały malarskie nie są tanie

© VEREB.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone