Halloween, A5 Halloween, A5

Halloween

150zł

obraz dostępny

tytuł: Halloween
technika: akwarela
nośnik: papier
format: A5
data: 2022
cykl: TAK, "Światłodrżenie", 10/12

Jest taki budynek w Tychach, który od lat mnie zachwyca. Jego wygląd nawiązuje do neogotyckich, bawarskich pałacyków. Przynajmniej tak mi się kojarzy. Do tego znajduje się przy jednej z najstarszych ulic w Tychach - ulicy ks. Damrota, z którą jestem związany sentymentalnie. To nią za dziecka chodziłem do szkoły, na targ, do kościoła czy do kina. Budynek uwieczniony na akwareli idealnie nadaje się do uchwycenia haloween'owego klimatu. Czy już wiesz o którym budynku mówię?

Podobają Ci sie moje obrazy? Chcesz mnie jakoś wspomóc?

Artyści to wrażliwe dusze, a ich dzieła są jak wychodowane, egzotyczne kwiaty - lgną do światła, tzn. do publiki. Jak można wspierać twórców? Na wiele sposobów - poniżej kilka pomysłów:

  • udostępnij zdjęcia / linki przedstawiające prace, które ci się spodobały podając link zwrotny lub chociaż informację kto jest twórcą - niech dobra nowina idzie w świat!
  • skomentuj, podziel sie swoją opinią z artystą, napisz do niego o swoich odczuciach
  • rozmawiaj o sztuce z innymi, dziel się tym co Ci się podoba lub co Cię poruszyło, odrzuciło czy jakkolwiek artystycznie zwróciło Twoją uwagę
  • kup prawdziwy obraz na własność - stań się prawdziwym właścicielem i SUPER-FANEM! Kto wie? Może to początek wspaniałej, kolekcjonerskiej przygody?
  • wspomóż dobrym słowem - artyści to wrażliwe osoby cały czas borykające sie z kryzysami twórczymi - trzeba nas wspierać :)
  • wybierz się na wernisaż, wystawę - sztukę trzeba oglądać w oryginale, a nie tylko na ekranie
  • jeśli możesz wesprzyj artystę finansowo - materiały malarskie nie są tanie

© VEREB.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone