Nad Rycerskim Potokiem, akwarela A4 Nad Rycerskim Potokiem, akwarela A4

Nad Rycerskim Potokiem


200zł

Obraz dostępny

Rycerski Potok to rzeka w Beskidzie Żywieckim mająca swój początek w licznych strumykach spływających z kotła Wielkiej Raczy i łączących się w potoki o nazwie "Rycerka". To przepiękne i bardzo urokliwe miejsce. Uwielbiam tam wracać w każdej porze roku. Jest kilka miejsc, które  zostały jakby wyrwane z innej części Polski i wklejone w świerkowo-bukowe górzyste krajobrazy. Mam na myśli wierzby rosnące nad samą rzeką. Pokryte mchem, powykręcane i schylone. O czym szumią?

Akwarela (+ biały gwasz), format A4, farby: Venezia

 

 Nad Rycerskim Potokiem, akwarela A4

Podobają Ci sie moje obrazy? Chcesz mnie jakoś wspomóc?

Artyści to wrażliwe dusze, a ich dzieła są jak wychodowane, egzotyczne kwiaty - lgną do światła, tzn. do publiki. Jak można wspierać twórców? Na wiele sposobów - poniżej kilka pomysłów:

  • udostępnij zdjęcia / linki przedstawiające prace, które ci się spodobały podając link zwrotny lub chociaż informację kto jest twórcą - niech dobra nowina idzie w świat!
  • skomentuj, podziel sie swoją opinią z artystą, napisz do niego o swoich odczuciach
  • rozmawiaj o sztuce z innymi, dziel się tym co Ci się podoba lub co Cię poruszyło, odrzuciło czy jakkolwiek artystycznie zwróciło Twoją uwagę
  • kup prawdziwy obraz na własność - stań się prawdziwym właścicielem i SUPER-FANEM! Kto wie? Może to początek wspaniałej, kolekcjonerskiej przygody?
  • wspomóż dobrym słowem - artyści to wrażliwe osoby cały czas borykające sie z kryzysami twórczymi - trzeba nas wspierać :)
  • wybierz się na wernisaż, wystawę - sztukę trzeba oglądać w oryginale, a nie tylko na ekranie
  • jeśli możesz wesprzyj artystę finansowo - materiały malarskie nie są tanie

© VEREB.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone